Android Games – Brain and Puzzle

Kim Bilir

Download

Kim Bilir

« Games - Brain & Puzzle « Downloads
AttributeValue
Version3.5
Request an Update
Please Wait...
UpdatedJanuary 1, 1970
Installs85 times
CategoryGames - Brain & Puzzle

Description

★ Appstore’da indirilme rekorları kıran bilgi yarışması Kim Bilir sonunda Android’de yayında ★
Sen de arkadaşlarınla yarışabileceğin en seri, en çekişmeli bilgi yarışması “Kim Bilir'i” hemen BEDAVA indir, bu benzersiz deneyimi anında yaşa!
★★★iPhone’daki 700.000 kullanıcımızın yorumlarından bazıları★★★
– ”Bu bir program ya da yarışma değil, tam anlamıyla bir tutku.“
– ”Bu kadar geniş bir dataya sahip bilgi yarışması görmedim, kesinlikle bağlıyor.“
– ”Soruların tekrar etmemesi harika“
– ”Saat sabahın dördü ve hala oynamaya devam. Şarj düşmanı“
– ”Diğer bilgi yarışmalarında kendi kendime yarışıyordum ama burada arkadaşlarımla yarışmak çok zevkli.“
Eğer en iyi ben bilirim diyorsan bunu arkadaşlarına ispatlamak için 90 saniyen var. Kim Bilir ‘de en çok soruyu en kısa sürede doğru cevaplayan haftalık turnuvada zirveye yerleşiyor. Bu arada küçük bir ipucu, yarışmada her sorunun puanı bir öncekinden daha fazla. Zamanını çok iyi ayarlayıp jokerlerini doğru kullanmalısın. Kısaca Kim Bilir ‘de strateji de çok önemli.
—————————————–
★ 30.000 YENİ SORU ★
Her hafta yenileri eklenerek büyüyen 30.000 soruluk dev soru havuzu. Bu kışın soğuklarında içini ısıtmaya, zihnini açmaya bire bir. Her gün gir, belki sen birinci olursun Kim Bilir ?
★ FACEBOOK ARKADAŞLARINLA YARIŞMA ★
Facebook ile bağlan, arkadaşlarınla doyasıya yarış. Her hafta yenilenen haftalık turnuvada ilk 3 ‘e gir, hem madalyaları topla hem de ödül olarak bonus altınları. Yok ben çok yaşlandım, rekabete gelemem, bende kalp var gibi bahaneleri olanları da unutmadık. Onlar da misafir olarak giriş yapıp Kim Bilir keyfini yaşayabilir.
★ OFFLINE YARIŞMA ★
Dağda, çayırda, metroda, trafikte nerede olduğun hiç farketmez Kim Bilir ‘de yarışma ve rekabet hiç bitmez. İnterneti olmayanların, kısıtlı olanların gerçek dostu Kim Bilir’i indir, her yerde oyna.
★ 9 SÜPER JOKER ★
“Yarı Yarı, Pas, Seyirci, Ekstra30 ve 2x, Yeni Soru, Süreyi Dondur, Çift Cevap” istediğini seç, hemen yarışmaya başla ! Unutma, seçtiğin jokerler, haftalık turnuvada zirve için yarışırken sana büyük avantaj sağlar.
★ YANLIŞ YAPINCA DOĞRUSUNU ÖĞREN ★
Yanlış yaptığım sorunun doğrusunu da göreyim, hem bilgimi test edeyim hem de yeni şeyler öğreneyim mi diyorsun ? İsyanını anlıyoruz, Kim Bilir’de senin için de “Doğrusu” jokeri var.
★ GÖREVLER ★
Tamamlanmayı bekleyen dolu dolu 77 görevle birlikte Kim Bilir daha da eğlenceli. Görevleri tamamla bonus altınların sahibi ol.
—————————————–
Kim Bilir ile muasır medeniyetler seviyesi çok güzel, haydi gelsenize ! Gelirken de Facebook’dan Kim Bilir fan sayfamızı beğenip, arkadaşlarınızla paylaşabilir misiniz ?
Beğen : facebook.com/KimBilir
Takip Et : twitter.com/KimBilirYarisma
Mail: kimbilir@peakgames.net
Kim Bilir Samsung, HTC ve Sony Ericson cihazlar başta olmak üzere Android 1.6 ve üzeri tüm işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Kim Bilir’in tüm hakları Peak Games’e aittir.
bilgi,yarışı,yarışması,ödüllü,kimbilir,soru,zeka,testi,oyunu,bilen,kazanir,kelime,avı,milyoner,olmak,bil,yarış,
Peak Games
http://www.peakgames.net/

Post review

Rating

3
1 total
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Previous
  • No reviews.
Next
Current template: single.php