Education

Are you a student or teacher? We have the latest educational apps for your classroom and for learning. We support all Android Phones and Tablets.

Click on the title of this section to expand the list and show you every app in our system!

Слова Бiгом Німецька мова

Download

Слова Бiгом Німецька мова

« Education « Downloads
AttributeValue
Version 1.2.0
Request an Update
Please Wait...
Updated December 13, 2012
Installs 82 times
Category Education

Description

Бажаєте швидко вивчити німецьку мову? Новинка! Зкачайте абсолютно БЕЗКОШТОВНО найпопулярніші “золоті” фрази і вирази німецької мови. Фрази дуже прості і ви зможете застосовувати їх вже сьогодні. Самовчитель СЛОВА БІГОМ Golden Start – це легкий і швидкий спосіб вчити німецьку на вашому мобільному пристрої.

Додатки СЛОВА БІГОМ – новинка від провідного розробника професійних рішень IT- для прискореного вивчення іноземних мов. Всі функції і режими додатку спеціально розроблені для зручності вивчення німецької мови на смартфонах і плантешних комп’ютерах. Методики багато разів протестовані, покращені, доповнені. Тепер ви можете створити свою індивідуальну програму для вивчення німецької мови, абсолютно нова структура тематичних блоків дозволяє вивчати саме ті теми, які актуальні для вас саме зараз:

Теми для повсякденного спілкування: “Golden Start” і “Golden Set” – “золоті” фрази, “Вираження емоцій”, “Знайомство”, “Бесіда і спілкування”, “Подорожі і відпустка”, “Магазини і шоппінг”, “Поздоровлення і побажання”, “Хобі і дозвілля”. Блоки бізнес-тематики: “Ділова розмова”, “Укладання договорів”, “Бухгалтерія”, “Діловодство і бізнес-термінологія”. Комплекти: “Golden”, “Travel”, “Shopping”, “Communication”, “Business”, “Superprofy”. Кожен комплект включає подарунок – допоміжні матеріали для вивчення німецької мови. Аудіодіалоги для розвитку сприйняття на слух: “Повсякденна комунікація”, “Подорожі”, “Бізнес”.
Теоретична частина: “Неправильні дієслова ТОП 100”, “Граматика”, “Фонетика”.

Мобільний самовчитель німецької мови СЛОВА БІГОМ Golden Start включає що все добре зарекомендували себе і перевірені функції програм: “мемо-методіка MARIDI”, “Віртуальний вчитель”, “Тренажер вимови”, “Тренажер правопису”, “Самоконтроль”, “Діалоги”, транскрипція, “Граматика”, “Фонетика” та інші. Також, ви зможете безкоштовно встановити блок “Вираження емоцій”.

СЛОВА БІГОМ – це зручний і ефективний спосіб вивчати німецьку мову для дітей і дорослих. Захоплюючі заняття в ігровій формі дозволяють дуже швидко запам’ятовувати нові слова і також легко перевіряти свої знання, тренувати правопис, записувати і прослуховувати свою вимову. Окрім цього! Для дорослих передбачена додаткова можливість вивчити німецький набагато швидше по спеціальній інтенсивній методиці.

Post review

Rating

3.5
1 total
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Previous
  • No reviews.
Next
Current template: single.php