Shopping

Buying things online is the new buying things! Shop on Ebay or an indie store with our huge list of the best retail and shopping apps for Android Tablets.

Click on the title of this section to expand the list and show you every app in our system!

SlovenskéZľavy

Download

SlovenskéZľavy

« Shopping « Downloads
AttributeValue
Version 1.1
Request an Update
Please Wait...
Updated September 16, 2013
Installs 15 times
Category Shopping

Description

SlovenskéZľavy Vám každý deň prinášajú akcie z celej SR so zľavou až 90%! Denne pre Vás máme okolo päťdesiatich akčných ponúk na rôzne služby, zážitky i tovaru. Na SlovenskýchZľavách nájdete všetko od masáží a kozmetických procedúr cez víkendové pobyty a zľavy na dovolenku až po kulinárske či adrenalínové zážitky, a to nesmieme zabudnúť na súťaže o mobily, notebooky a ďalšie zaujímavé ceny. S aplikáciou SlovenskéZľavy Vám žiadna z týchto skvelých akcií neunikne!

Aplikácia SlovenskéZľavy Vám umožní si vybrať Váš región a potom Vám prehľadne zobrazuje len akcie z Vašej oblasti, takže nemusíte prechádzať celý web. Akciu môžete rovno zakúpiť (kartou, bankovým prevodom alebo cez e-konto) a priamo v aplikácii sa tiež môžete prihlásiť do svojho účtu a načítať už zakúpené kupóny. Tým pádom je možné si v mobile vybrať akcii, prečítať si všetky informácie, zakúpiť kupón platobnou kartou a hneď ho uplatniť – kód kupónu potom ani nemusíte tlačiť, stačí ho ukázať z Vášho mobilu prevádzkovateľovi akcie.

Stiahnite si zadarmo aplikáciu SlovenskéZľavy do svojho telefónu a využívajte zľavy až 90%!

Content rating: Everyone

Post review

Rating

3
1 total
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Previous
 • No reviews.
Next

 • This season’s hottest fashion trends for women and men, plus fashion tips for every occasion.

 • JustinDuddley

  Hi Guys, I’ve found this interesting! Check it out! http://www.earnpointstoshop.weebly.com

 • PBX

  This is very useful for me. Thanks for creating this app.

 • There’s definately a lot to know about this subject. I love all of the points you have made.

 • MarshallEllzey

  will you have this for the blackberry 10 soon?

 • jmsieve2001

  Yes, I would like to know if this will be available for BlackBerry as well as I own several for family and have sold and recommend them and have blogs on app topics.

 • signmore

  i have seen some posts, it seems like blackberry haven’t got the barcode reading feature. so we have to wait. i have beening using this one before shopsavvy.   http://www.rasteredge.com/how-to/csharp-imaging/read-barcode-csharp/

 • MasHendrik

  Credibility is more important except of things mentioned above. We need trusty for buying online. Check out this one http://belajarbahasainggris-4me.blogspot.com . It provides trusty shopping online too 🙂